Durvju drošības sistēmu ražošanas uzņēmums

Vācu firma "GfS – Gesellschaft für Sicherheitstechnik" ir viena no vadošajām rezerves/evakuācijas izeju tehniskā aprīkojuma ražotājām.

GfS sistēmas visā pasaulē tiek izmantotas jau vairāk nekā 30 gadus. Uzņēmums GfS piedāvā Eiropā atzītākos daudzfunkcionālos durvju sargus, kas ļauj ar vienu vienīgu rokas kustību atvērt durvis tikai sekundes laikā, kas atbilst jauno Eiropas Normu 179 un 1125 prasībām. Sistēmas darbojas arī elektrības padeves pārtraukšanas laikā – droša un pareiza rezerves izejas izbūve garantē ne tikai īpašuma aizsardzību apsaimniekotājam, bet arī drošību ēkas apmeklētājiem.

GfS, Latvijā - SIA "GFS Technik", piedāvā visplašāko produkcijas klāstu

Durvju drošības sistēmas – durvju rokturu un stieņu bloķētājus, īpašus "DURVJU SARGUS", visdažādākos to variantus, sākot no salīdzinoši lētiem un tehniski vienkāršiem, bet efektīviem, līdz dārgām elektroniskām iekārtām

  • sistēmas vienkārši un ātri uzstādāmas un komplektējamas
  • novērš nesankcionētu rezerves durvju atvēršanu
  • ievērojami palielina drošību ēkas apmeklētājiem
  • garantē īpašuma aizsardzību apsaimniekotājam
  • mācību filmā – izmantošanas iespējas un praktiski risinājumi durvju drošības sistēmu uzstādīšanai (angļu, vācu, krievu valodā)

Firmas pārstāvji aicina tikties, sniedz konsultācijas un rīko seminārus par produktu īpašo atbilstību jaunākajām starptautiskām drošības prasībām.

Pieprasiet mūsu ražojumu katalogu!

Mājas lapa: www.gfs-technik.lv; www.gfs-online.com
Tālr.: +371 67 60 77 79
Tālr./fakss: +371 67 61 59 96
Adrese: Kantora iela 74a, Rīga, LV-1002

Izmantojiet iespēju iepazīties ar firmas ražojumiem biroja paraugu zālē Kantora ielā 74a!