Aprīkojums

Evakuācijas/rezerves izeju durvīm no iekšpuses vienmēr jābūt viegli atveramām. Eiropā sen aizliegtas t.s. rezerves izeju atslēgu kastītes. Bet kā saprātīgi aizsargāt īpašumu un vienlaicīgi ārkārtas situācijas gadījumā apdraudētajiem cilvēkiem būtu iespēja ātri un viegli izkļūt no ēkas?

Risinājums - GFS evakuācijas izeju durvju rokturu pārsegi, kas ir lēti un viegli uzstādāmi. Tie apgrūtina evakuācijas izeju nepamatotu izmantošanu, bet apdraudētajiem cilvēkiem ārkārtas situācijas gadījumā nodrošina ātru un vieglu izkļūšanu no ēkas. Līdz šim tika lietoti evakuācijas izeju durvju rokturu pārsegi, kurus bija jāsasit, lai piekļūtu durvju rokturim. Bet, sasitot pārsegu, var savainoties, kā arī rodas izdevumi jaunu pārsegu iegādei.

Jaunais - daudzkārtējas lietošanas GFS evakuācijas izeju durvju rokturu pārsegs pilnībā izslēdz iepriekšminētos negatīvos faktorus. Komplektā ir sarkana un zaļa marķējuma drošības stiprinājums. GFS roktura pārsegs izgatavots no izturīga makrolona - sintētiskā materiāla, kas neplīst, tādējādi roktura pārsegu var izmantot atkārtoti.

Īpašais aizslēgs ar sarkanu un zaļu marķējumu nokrīt un atbrīvo durvju rokturi. Šī jaunā sistēma ietaupa līdzekļus, kas tiek investēti rezerves izeju durvju aprīkošanai ar drošības sistēmām