Aprīkojums

Mehāniskais panikas stangas drošības aprīkojums

Montāžas plates profildurvīm

Lai panikas stanga netiktu lietota bez īpašas vajadzības, zem tās piestiprina savienojamu (55 - 130 mm) robežleņķi. Izdarot spiedienu uz stangu, leņķa stiprinājums salūzt un durvis var tikt lietotas. Pielietojot jaunu augšējā stiprinājuma platīti, stangas drošības aprīkojums atkal ir aktivēts. Šis uzliknis ir lēts, optisks stangas lietošanas aizsargs, pielietojams visām stangām ar kustību nesošu darbību.

 

Stangas signalizācija

Baterijas darbināta stangas signalizācija ir bezvadu ierīce, tāpēc ātri un viegli montējama. Tās stiprināšana pie durvīm ir veicama ar skrūvju vai speciālas līmes palīdzību. Robežleņķis tiek piestiprināts pie signalizācijas ar sarkanu stiprinājuma plati, un izvelkams tik tālu, līdz tas atrodas tieši zem stangas. Lietojot panikas stangu, salūzt augšējā stiprinājuma plate, kas izraisa akustiska signāla darbību. Šī signalizācija var tikt pārtraukta tikai no pilnvarotas personas rokas, t.i. ar atslēgu. Pielietojot jaunu augšējā stiprinājuma platīti, stangas signalizācija atkal ir aktivēta.

 

VK bloķētājs panikas stangām

Šis modelis darbojas, pielietojot iebūvētu profila puscilindru, kurš, pēc vajadzības, var tikt piegādāts un iebūvēts arī atsevišķi, bezmaksas. Standarta skaļruņa stiprums ir 75 dB/1m. Vienas kustības bloķētājs ir no metāla un parasti tiek piegādāts zaļā (RAL 6029) krāsā. Ir sertificēts komplektā ar dažādām slēdzenēm un durvju armatūrū, kas atbilst normas EN 1125 prasībām.

 

Dienas signalizācija

GFS - dienas signalizācija(novērošana) ir ekonomiska un vienkārši pieslēdzama ierīce, kas ļauj kontrolēt un novērot panikas un evakuācijas izejas izmantošanu. Pie durvju atvēršanas, signalizācija dod akustisku un arī optisku signālu, tas ir iebūvēts "dienas signalizācijā". Uzņēmuma pilnvarotas personas ar atslēgu, var izmantot šīs durvis - uz laiku atslēdzot signalizāciju. Atbilstošā uzlīme „Notausgang alarmgesichert" brīdina cilvēkus, ka durvis ir lietojamas tikai avārijas gadījumā.